Novomatic.

Novomatic jest jednym z najstarszych i najdłuższych firm w przestrzeni rozwoju gry w kasynie. Założona w 1980 roku firma Austria rozpoczęła dostarczanie automatów wideo i szafki do gier na kasynach lądowych, później wchodząc do Areny Online, a także hazard internetowy zaczął wystartować.

W 2011 r. Novomatic nabył Greentube specjalnie do celów ich ekspansji do hazardu online. Wykorzystując doświadczenie Greentube w tym sektorze, firma udało się znacząco zwiększyć swoją obecność online i obecnie, wielu klasyków Novomatic znalezionych online jest faktycznie publikowane pod marką Greentube.

Gry Novomatic

Pomimo faktu, że mają obecnie silną obecność online, Novomatic pozostaje po raz pierwszy i najważniejszy dostawca krainowych pokies. Niektóre z ich najlepszych i najbardziej znanych gier są rzeczywiście dość stare, ale ludzie nadal cieszą się nimi, częściowo, ponieważ były to jedne z pierwszych grach, które mieli szansę zagrać, zwłaszcza w Europie.

Niektóre z najbardziej znanych automatów opracowanych przez Novomatic to Mega-popularna książka RA (która służyła jako inspiracja dla wielu automatów, aby przyjść później), urok Lucky Lady, Perła Dolphina, Panie Oceanu itp. Te gry nie są Zbyt imponujący pod względem grafiki lub dźwięku, po wybudowaniu lat temu, kiedy możliwości technologiczne były dość ograniczone, ale wciąż są dość zabawne do gry.

Firma posiada również obszerną bibliotekę klasycznych gniazd z motywami owocowymi i niewielką liczbą wyładunków (jeden, trzy i pięć), atrakcyjne dla tych graczy, którzy lubią swoje gry proste i proste, bez zbyt wielu błyskotliwych lub skomplikowanych funkcji bonusowych.

Zmienność w połączeniu z potencjałem

Większość gier Novomatic jest znana ze względu na ich zmienność, ponieważ mogą być dość kosztowne do gry. Gracze mogą umieścić setki obrotów przez gniazdo przed uruchomieniem bonusowej okrągły lub uderzając w wszelkie główne zwycięstwa, które mogą być dość ciężkie na bankroll.

Po obrzuceniu, choć gniazda jak książka RA i Dolphin's Pearl mają potencjał ogromnych wypłat podczas bonusu, co prawdopodobnie jest jednym z największych odwołań od Novomatic Pokies. Jedna dobra runda bonusowa może nadrobić wszystkie straty na maszynie i więcej, ale nieodłączną zmienność gier nie jest filiżanką herbaty każdego.

W innych segmentach, większość gier Novomatic może być opisana jako nieco podstawowa, ponieważ mają kilka funkcji, które wydają się być reoccuring tematem we wszystkich swoich miejscach i, jak wspomniano, grafika jest ładna, ale nie mogła być opisana jako nowoczesna.

Klasyczne pokies w nowoczesnym wieku

Pomimo tego, że nie są pozornie nadążając za trendami, Novomatyczny pomyślnie utrzymuje swoją pozycję w branży. Ich silna obecność w sektorze gruntowskim jest prawdopodobnie jednym z największych powodów, ale firma nadal ma również dość

Novomatic Pokies oferują dotknięcie klasycznego gier w nowoczesnym dniu i wieku, a tym samym odwołuje się do graczy różnych dyspozycji - przyzwyczajeni do tytułów Novomatic i szukają przeżycia ich doświadczeń na ziemi, ale także tych, którzy szukają zmiany tempa i przerwy Od nowoczesnych automatów z setkami wynagrodzenia i skomplikowanych funkcji bonusowych.

Novomatic Free Spins.

Niestety Novomatic nie oferuje żadnych wolnych od depozytów spinów na swoich gniazdach, ale sprawdzaj nasze Obszerna lista bez depozytu bonusów spinów.