Online Baccarat..

Baccarat to gra kasyna, która nie cieszyła się taką samą popularnością, jak w przypadku innych gier stołowych, takich jak blackjack lub Caribbean Stud, na przykład. Jednak nadal jest dość duża podstawa graczy, którzy cieszą się okazjonalną ręką tej klasycznej gry, zwłaszcza z szeregów wysokich rolek.

Jak wiele gier, Baccarat rozpoczął życie w kasynach ceglanych i moździerzowych, ale właśnie znalazł sposób online wraz ze wzrostem Kasyna internetowe.. W dzisiejszych czasach Polska Gracze mogą znaleźć gospodarz kasyn online z różnymi typami stoisk Baccarat, od elektronicznych do tych, którzy są gospodarzem Dealerzy Live.

Gdzie grać w Baccarat

Baccarat jest najlepiej grał Kasyna na żywo różnych kasyn online. Nie chcesz grać w RNG Baccarat, ponieważ nie możesz naprawdę mieć pewności, że szanse są tym, co mówią. Kiedy grasz w Baccarat w kasynach na żywo, możesz mieć pewność, że zasady i kursy są takie same jak w kasynie ceglanym i moździerzowym.

Zasady baccarat.

Baccarat jest jedną z najprostszych gier do gry i nie ma zbyt wiele zaangażowanych strategii. W rzeczywistości decyzje graczy ograniczają się do wyboru, gdzie znajdują się zakłady przed rozdaniem kart. Wszystko, co dzieje się po tym, co jest prawie automatyczne.

Na początku backaratowej dłoni wszyscy gracze przy stole mają okazję obstawiać na jednym z dostępnych drzewa pól: gracza, bankier i krawat. Chociaż pierwsze dwa pola są nazywane sposobem, w jaki są nazywane, żadna z rąk nie należy do domu w tradycyjnym znaczeniu, ponieważ gracze mogą swobodnie wybierać, która strona lubią najlepiej.

Gdy wszyscy gracze umieścili zakłady, karty zostały omówione. Cztery karty zostały omówione, dwa dla zakładu gracza i dwa dla zakładu dealera. W tym momencie dealer zajmie się obu rąk i na podstawie tego, co są, zdecydują, co dzieje się dalej zgodnie z surowymi zasadami gry.

Jak grać w Baccarat

W Baccarat, celem jest posiadanie dłoni wartości, jak najbliżej w sumie 9. Liczono kartki, są następujące:

 • Karty 10s i twarzy są cenione 0 punktów
 • Inne karty mają swoje wartości twarzy
 • Jeśli suma ręki przekracza 10, ręka ma wartość drugiej cyfry całkowitego wyniku (tj., 8 i 4 miałyby wartość 2)

Po rozdrożeniu pierwszych czterech kart dealer po raz pierwszy spojrzał na rękę gracza. Poniżej dzieje się:

 • Jeśli suma ręczna wynosi 8 lub 9, nie ma więcej kart (nazywa się to naturalnym)
 • Jeśli całkowita ręka wynosi 6 lub 7, nie ma więcej kart
 • Na wszystkich innych sumach dłoń gracza otrzyma kolejną kartę

Następnie dealer zajmie się ich kartami, a następnie ponownie, działać zgodnie z zasadami gry przy podejmowaniu decyzji, czy wziąć kolejną kartę. Zasady te są nieco bardziej skomplikowane, ponieważ nie opierają się tylko na dłoni dealera, ale także na ręce gracza.

Wszystkie zasady stosowane do ręki gracza mają również zastosowanie do dealera. Istnieją jednak dodatkowe zasady:

 • Jeśli suma dealera wynosi 6, dealer rysuje, gdy ręka gracza wynosi 6 lub 7, w przeciwnym razie stoją
 • Jeśli suma wynosi 5, rysują na graczy łącznej 4 do 7, w przeciwnym razie stać
 • Jeśli suma sprzedawcy wynosi 4, wyciągają one łącznie od 2 do 7
 • Jeśli suma sprzedawcy wynosi 3, będą tylko stać tylko wtedy, gdy suma gracza wynosi 8

Chociaż te zasady mogą wydawać się trochę skomplikowane, dobra rzecz w Internecie Baccarat jest to, że nawet nie musisz ich znać. Dealerzy znają zasady (lub oprogramowanie komputerowe) i zawsze będą działać zgodnie z nimi. Więc nigdy nie zostaniesz oszukany w tym sensie.

Ważne jest również, aby pamiętać, że żadna dłoń nigdy nie może zawierać więcej niż trzech kart. Gdy trzecia karta jest to, że to wszystko, a cokolwiek jest całkowita liczba, ten numer zostanie użyty do określenia zwycięzcy.

Wypłaty bakarata

W gamach Baccarat rozprzestrzenił się na kasynach Catering do Polsce, standardowe zasady gry stosują się, jeśli chodzi o wypłaty graczy. Istnieje różnica między zakładami na rękę gracza a ręką bankową pod względem wypłat:

 • Zakłady na rękę gracza są wypłacane na 1: 1
 • Zakłady na rękę bankiera są zazwyczaj wypłacane na 0,95 do 1
 • Zakłady krawatowe są wypłacane na 8: 1 lub 9: 1, w zależności od zasad domu

Strategia baccarat.

Jak widać, Baccarat jest prostą grą, jeśli chodzi o decyzje graczy, ponieważ nie ma prawie żadnej interakcji z kartami lub zakładami po umieszczeniu zakładów początkowymi. Ogranicza to możliwości jakichkolwiek rzeczywistych strategii. Chociaż karty liczenia w grach na żywo Baccarat mogą potencjalnie dawać małą krawędź, jest tak miniscy, że nie warto ścigać.

Zakłady bankier są korzystniejsze dla gracza, dlatego płacą nieco mniej. Zakłady na więzi nie są wskazane w Backaratie online, ponieważ ten zakład faktycznie oferuje najgorsze kursy. Poza tym, jeśli konsekwentnie zakładasz na bankier, krawędź domu będzie około 1,17, co zdecydowanie nie jest zbyt złe. To powiedział, praktycznie nic nie możesz zrobić, aby faktycznie przeciąć tę krawędź, więc właściwe zarządzanie bankroll i odchodząc po szczęśliwej strategii jest jedyną strategią, która może utrzymać Cię w grze dłużej.